INFORMACIÓ ÚTIL

Transports

A l'enllaç següent hi trobaràs la informació sobre el transport públic de Zerain: http://www.goierri.org/doc/L4BMutiloa_beasain.pdf

A l'enllaç següent hi trobaràs la informació sobre el transport públic de Goierri: http://www.goierri.org/eu/transporte/transporte_publico

 

Calendarí de recollida d´efectes inservibles

Aquí tens el PDF perquè te´l baixis.

Llistat telefònic

Telèfons d´interès de Zerain:

Nom Telèfon Fax E-mail
Agroturisme Oiharte 680171291 - ohiarte@euskalnet.net
Agroturisme Tellerine 943582031 - -
Ajuntament 943801724 943801869 zerain@udal.gipuzkoa.net
Assocciació Cultural Oa 943801727 - -
Escola pública 943801535 943801606 012035aa@hezkuntza.net
Escola pública per a nens i nenes d´entre 0 i 3 anys 943800109 / 943801535 943801606 zerain.zerain@haurreskolak.net
Fundació Zerain Dezagun 943800014 - mandio@zerain.com
Hostal Harizti-erdi 943801505 - turismobulegoa@zerain.com
Lumagorri 943800161 / 943801556 - -
Oficina de turisme 943801505 943801606 turismobulegoa@zerain.com
Osakidetza 943801526 / 943801163 - -
Restaurant Mandio 943801705 - -
Restaurant Ostatu 943801799 - -
SerVeis turístics Aldabe 943800185 - aldabe@aldabe.com
Sidreria Oiharte 680171291 - oiharte@euskalnet.net
Sidreria Otatza 943801757 - -
Txirbil E.M. 943800208 - txirbil@txirbil.com

CONSTRUEIX ZERAIN








Ajuntament de Zerain 2010 © | 20214 Zerain | Telèfon: 943801724 | Fax: 943801869 | E-mail: zerain@udal.gipuzkoa.net
Desenvolupament: BIT&MINA i Kultur Atelier