INFORMAZIO ERABILGARRIA

Garraiobideak

Ondorengo estekan aurkituko duzu Zeraingo autobus zerbitzuaren berri:
http://www.goierri.org/doc/L4BMutiloa_beasain.pdf

 

 Ondorengo estekan, berriz, Goierriko autobus zerbitzuaren berri izango duzu:
http://www.goierri.org/eu/transporte/transporte_publico/

 

Baliorik gabeko traste zaharren bilketa-egutegia

Hemen duzu deskargatzeko PDFa.

Telefono-zerrenda

Hemen duzu Zeraingo telefono-zerrenda:

Izena Telefonoa Faxa E-posta
Aldabe zerbitzu turistikoak 943800185 - aldabe@aldabe.com
Harizti-erdi aterpetxea 943801505 - turismobulegoa@zerain.com
Lumagorri 943800161 / 943801556 - -
Mandio jatetxea 943801705 - -
Oa Kultur elkartea 943801727 - -
Oiharte nekazalturismoa 680171291 - ohiarte@euskalnet.net
Oiharte sagardotegia 680171291 - oiharte@euskalnet.net
Osakidetza 943801526 / 943801163 - -
Ostatu jatetxea 943801799 - -
Otatza sagardotegia 943801757 - -
Tellerine nekazalturismoa 943582031 - -
Turismo bulegoa 943801505 943801606 turismobulegoa@zerain.com
Txirbil E.M. 943800208 - txirbil@txirbil.com
Udaletxea 943801724 943801869 zerain@udal.gipuzkoa.net
Zerain Dezagun fundazioa 943800014 - mandio@zerain.com
Zeraingo haurreskola 943800109 / 943801535 943801606 zerain.zerain@haurreskolak.net
Zeraingo herri eskola 943801535 943801606 012035aa@hezkuntza.net

ZERAIN ERAIKI








Zeraingo Udala 2010 © | 20214 Zerain | Telefonoa: 943801724 | Faxa: 943801869 | E-maila: zerain@udal.gipuzkoa.net
Garapena: BIT&MINA eta Kultur Atelier